Özge Özder’in dili tutulmuş bir durumda

Özge Özder'in dili tutulmuş bir durumda

39

Fox TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayan Mucize Doktor isimli dizi içerisinde, hastanede yer alan müdür yardımcısı görevinde bulunan Kıvılcım adlı karaktere can veren ünlü durumdaki oyunculardan Özge Özder, aynı zaman içerisinde Beliz’in ise üvey annesi olarak görülüyor.

 

Fox TV ekranları üzerinde Perşembe günlerinde izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayan Mucize Doktor isimli dizi içerisinde, hastanede yer alan müdür yardımcısı görevinde bulunan Kıvılcım adlı karaktere can veren ünlü durumdaki oyunculardan Özge Özder, aynı zaman içerisinde Beliz’in ise üvey annesi olarak görülüyor. Hazal Türesan tarafından can verilen Beliz’den kurtularak, hastaneyi kendi başına yönetme konusunda bir hedefi bulunan Kıvılcım, ekran başında yer alan izleyicilerin ise çok fazla gıcık olmaya başlamış olduğu farklı bir karakter.

Başarılı bir durumdaki oyunculuğundan dolayı diziye adeta bir renk katmış olan Özge Özder, diziye ait olan 3. bölümünün reytinglerini gördükten sonra tam olarak ne söyleyecek olduğunu da hiç bir şekilde bilemedi.

Özge Özder açıklaması içerisinde; ”Ne diyecek olduğumu hiç bir şekilde bilememekteyim çok ama çok teşekkür ediyorum” şeklindeki notunu yazarak AB grubu içerisindeki harika rakamlara da vurgu yapmış oldu.

Ciddi anlamda da 3. bölüm içerisinde dizi fazlasıyla büyük bir sıçrama yapmayı başardı.

TOTAL de 15.48 reyting oranıyla birlikte 1. sırada yer alırken AB kategorisinde 18.69 reyting oranıyla 1. sırada ve ABC1 kategorisi içerisinde de 18.74 reyting oranıyla 1.sırada yer almakta

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.