Dizi kariyeri içerisinde bir ilke imza attı

Dizi kariyeri içerisinde bir ilke imza attı

16

EDHO isimli popüler dizinin Melike Meftun karakterine can veren Selda Alkor, kariyeri içerisinde bir ilk yaşamakta. Atv ekranlarında 5. sezonu ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkmaya başlamış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi, başarılı bir şekilde geçen 4 sezonun hemen sonrasında tekrardan izleyicilerle buluşmuş bir durumda.

 

EDHO isimli popüler dizinin Melike Meftun karakterine can veren Selda Alkor, kariyeri içerisinde bir ilk yaşamakta. Atv ekranlarında 5. sezonu ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkmaya başlamış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi, başarılı bir şekilde geçen 4 sezonun hemen sonrasında tekrardan izleyicilerle buluşmuş bir durumda. Yeni sezonla alakalı açılışını bayağı bir güçlü biçimde gerçekleştiren EDHO isimli dizide Selda Alkor ile birlikte Serdar Gökhan ve de Naz Elmas diziye yeni sezon içerisinde katılım gerçekleştiren isimler oldu.

Dizi içerisinde bütün gücü elinde tutabilmek amacıyla soğukkanlı bir şekilde cinayetler işlemeyi dahi göze almış durumdaki Melike Meftun isimli karakterine can veren Selda Alkor, kariyeri içerisinde de bir ilk yaşamakta.

İlk defa bir diziye daha sonrasında girmiş olduğunu ifade eden Selda Alkor, mutlu olduğunu da açık bir şekilde ifade etti.

Atv kanalı içerisinde paylaşılan Dizi TV isimli programa özel konuşma gerçekleştiren Selda Alkor; ”İlk kez bir tane dizinin 5. sezonu içerisinde giriş yapıyorum. Zira genel olarak sürekli başlangıç noktasında giriş yapmak ve o karakteri benimseyip geliştirmekten tarafa bir insan idim. Ancak her şey tamamen durmuş ve oturmuş bir durumda, her şey fazlasıyla özel olmanın yanında fazlasıyla da güzel gitmekte. Bunun içerisinde yer almak, belirli bir sistemin içerisinde bulunmak herhalde doğrudur şeklinde düşündüm. Zannediyorum ki hepimiz çok mutlu olacağız..” ifadelerine yer verid

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.