Kimse Bilmez isimli dizinin günü değişti

Kimse Bilmez isimli dizinin günü değişti

65

Atv ekranları üzerinde yaz ayında başlamış olan dizilerden bir tanesi de Kimse Bilmez isimli diziydi..

 

Atv ekranları üzerinde yaz ayında başlamış olan dizilerden bir tanesi de Kimse Bilmez isimli diziydi.. Keremcem ile birlikte Özgü Kaya, Engin Hepileri, Zeynep Elçin ve Burak Serdar Şanal’ın başrollerinde bulunduğu bu dizinin yeni bölümü içerisinde neler olacağı çok büyük bir merak içerisinde beklenmekte.

Kimse Bilmez isimli dizinin gün değiştirmiş olduğunu instagram hesabı üzerinden hayranlarıyla paylaşmış olan ünlü oyunculardan Engin Hepileri açıklamasında; ”Kimse Bilmez, yeni günü ile birlikte yeni bölümüyle bu akşam sizlerle” şeklindeki bir notla dizinin fragmanını paylaşmış oldu.

Diziye ait olan 15. yeni bölümü 29 Eylül Pazar akşamında saatler 20:00’ı gösterirken ATV ekranlarında paylaşıldı.

15. Bölüme ait özet;

Uygar’ın yapmış olduğu planı gerçekleşmektedir. Ali hapise düşer, Sevda ise Uygar’ın yanında kalmaktadır. Ali hapishane içerisinde beklenmeyen bir düşman edinmiş bir durumdadır.

Sevda ise, Ali’nin evi içerisinde sürpriz bir şey bulmuştur. Pilot ise, Duygu’nun çok daha önceden Ali’ye yazmış olduğu bir mektubu bulmuş durumdadır. Pilot ile birlikte Duygu arasında yer alan ipler ise adeta kopma noktasına kadar gelir. Diğer taraftan İlhan ve Meral ise Pilot’un gerçekte bulunan mesleğini öğrenmiş bir durumdadır.

Tüm bunlar yaşanmış bir durumdayken Ali ise kardeşinin peşine düşmüştür. Ali artık kardeşini bulmayı başarabilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.