Aklı o filmde takılı kalmış

Aklı o filmde takılı kalmış

62

Hani sürekli olarak diyorlar ya ‘’nerde kaldı o eski diziler’’ şeklinde..

 

Hani sürekli olarak diyorlar ya ‘’nerde kaldı o eski diziler’’ şeklinde.. İşte son olarak Deniz Çakır da aynı şeyi yapmış oldu. 2001 ila 2002 seneleri içerisinde TRT 1 ekranlarında paylaşılan Yeditepe İstanbul isimli diziden bir paylaşım gerçekleştiren Deniz Çakır, aslında çok daha ince bir noktaya da temas etmiş oldu.

47 bölümlük şeklinde paylaşılmış olan Yeditepe İstanbul isimli dizi içerisinde Zuhal Olcay ile birlikte Emre Kınay, Uğur Polat,
Yeşim Ceren Bozoğlu, Günay Karacaoğlu, Özgü Namal, Meral Okay, Fırat Tanış, Ruhi Sarı, Yasemin Çonka, Oktay Kaynarca ve Ahmet Saraçoğlu gibi çok daha kıymetli isimler bulunmuştu.

O dönemlere adeta damgasını vurmayı başaran dizinin sevenleri bile hala hatırlıyordur. Görülene bakılır ise Deniz Çakır da söz konusu bu diziyi unutamayanların arasında yer alıyor. Çakır, Yeditepe İstanbul isimli dizi içerisinden bir tane sahneyi paylaştı ve altına da şu şekilde not düştü;

”Bir zamanlar ekranlardaki diziler dizeler ile biterdi. Ve o dizelerin sahibi olan ustalara saygı ile. Yeditepe İstanbul.”

Zuhal Olcay’ın yer almış olduğu sahne içerisinde de Şair Turgut Uyar’ın şöyle bir dizesi bulunuyor;

”Kayayı Delen İncir’den Kırlardan Geliyorlar.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.