Kardeş Çocukları isimli dizi adeta finale doğru yürümeye başlamış durumda

Kardeş Çocukları isimli dizi adeta finale doğru yürümeye başlamış durumda

27

Kardeş Çocukları isimli dizi ekranlarda yer alan ömrünü gelecek hafta paylaşılacağı açıklanan 21. bölümü ile beraber tamamlamış olacak.

 

Kardeş Çocukları isimli dizi ekranlarda yer alan ömrünü gelecek hafta paylaşılacağı açıklanan 21. bölümü ile beraber tamamlamış olacak. Reytingleri fazlasıyla kötü gelmiş olan bu dizi gelecek hafta içerisinde final yapıp ekrana veda etmiş olacak.

Mehmet Aslantuğ ile birlikte Nur Fettahoğlu, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban ve Berkay Hardal gibi çok iyi isimleri buluşturmuş olan bu dizinin senaryosunun çok fazla bir şekilde ilgi görmemiş olması bu yapımın 2. sezonu daha yeni başlamışken sonunu getirmiş oldu.

Diziyi izlemiş olanlar da Umay Karay karakteri ile birlikte adeta fenomen hale gelen Nur Fettahoğlu’na çok fazla üzülmekte. Fettahoğlu’nun göstermiş olduğu harika performansını, Umay Karay’ı bir daha izleyemeyecek durumda bulunmak pek çok seyirci açısından çok fazla üzüntü vermiş olan bir durum olarak öne çıktı.

İnstagram hesabı üzerinden setten sürekli olarak fotoğraf paylaşımı gerçekleştiren Nur Fettahoğlu, hem mevcut durumdaki enerjisi hem ise sempatisi ile birlikte hatırlanıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.