Jet Sosyete isimli dizinin 3. sezonu ne zaman başlıyor?

Jet Sosyete isimli dizinin 3. sezonu ne zaman başlıyor?

31

Jet Sosyete isimli dizi 3. sezonu içerisinde çok daha farklı bir hale bürünmüş bir durumda.. 3. sezon ile alakalı paylaşılmış 4 tane fragman çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

 

Jet Sosyete isimli dizi 3. sezonu içerisinde çok daha farklı bir hale bürünmüş bir durumda.. 3. sezon ile alakalı paylaşılmış 4 tane fragman çok büyük bir ilgi görmüş oldu. Fragmanlar üzerinde ekranlarda bulunan dizilere yönelik olarak çok ciddi bir takım eleştiriler bulunuyordu. Kadına şiddetin yanı sıra mafyatik durumda bulunan diziler, öte yandan ağlamaklı, entrikalar bulunan dram hikayelerine gönderme yapılmış olan bu fragmanlara karşı ilgi de çok daha büyük bir durumdaydı.

Jet Sosyete isimli dizi yeni sezonu içerisinde çok daha farklı bir yapıma dönüşmüş olacak. Bu durumun izleri ise fragmanlarla birlikte verilmiş oldu. 3.sezonun başlayacağı da kesin bir şekilde belli olmuş durumda. Jet Sosyete isimli dizi 11 Ekim Cuma gününde izleyiciler ile buluşmaya hazırlanmakta.

Puhu TV üzerinde bedava bir şekilde paylaşılacağı açıklanan diziye tam olarak ne kadar ilgi gösterilecek olduğu da çok merak edilmekte.. Bedava bir dijital platform olarak öne çıkan Puhu TV üzerinde diziye ait yeni bölümleri 50 ila 60 dakika şeklinde izleyebiliyor olacaksınız. Jet Sosyete isimli dizi içerisinde Çağlar Çorumlu ile birlikte Aslı Bekiroğlu yer almıyor olacak.

Gülse Birsel ile birlikte Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak ve Hasibe Eren gibi ünlü isimlerin buluşmuş olduğu Jet Sosyete isimli dizinin yeni sezonu da herkes tarafından merak ile birlikte heyecanlı bir şekilde bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.