Artık zirveyi zorlayamamakta

Artık zirveyi zorlayamamakta

34

Kanal D ekranları üzerinde 14. sezon ile izleyicilerle buluşmaya devam eden Arka Sokaklar isimli dizi, daha önceki dönemler içerisinde total grubu üzerinde birincilik elde etmeyi başaran bir yapım olarak öne çıkıyordu..

 

Kanal D ekranları üzerinde 14. sezon ile izleyicilerle buluşmaya devam eden Arka Sokaklar isimli dizi, daha önceki dönemler içerisinde total grubu üzerinde birincilik elde etmeyi başaran bir yapım olarak öne çıkıyordu.. Haftalar boyunca birinciliği hiç bir kimseye kaptırmamış olan harika performansından dolayı geçtiğimiz sezon içerisinde çok fazla dikkat çekmiş olan Arka Sokaklar isimli dizi, Hercai isimli dizinin yayına başlamasından dolayı zirveyi bazen Hercai isimli diziye kaptırmaya başlamıştı.

Yeni sezon geçmiş olduğumuz günlerde başladı ve Cuma günü rekabeti konusunda da çok fazla dikkat çekmeyi başaran detaylar bulunuyor. 4 Ekim Cuma gününe ait olan reyting sonuçları da bundan böyle Arka Sokaklar’ın kolay bir şekilde birincilik alamayacak olduğunu ortaya koymuş bir durumda.

Hercai isimli dizi geçtiğimiz akşam total grubu içerisinde 7.91 reyting oranının yanı sıra 20.21 seviyesindeki bir izlenme payıyla zafer sevinci yaşamış oldu. Arka Sokaklar isimli popüler dizi ise Fox Ana Haber’in adeta arkasında 6.22 reytingin yanı sıra 15.94 seviyesindeki izlenme payına ulaşmış oldu.

Total grubu içerisinde çok daha güçlü durumda bulunan Arka Sokaklar isimli dizi, bu kategoriye bakıldığında Hercai isimli dizinin çok ciddi bir düşüş yaşamaması halinde birinciliği kazanabilmesi amacıyla çok ciddi bir performans yüksekliğini sergilemesi gerekli.

Zira AB ile birlikte ABC1 içerisinde geçmiş olduğumuz sezonlarda da 1. elde edebilmesi fazlasıyla zor durumda bulunan Arka Sokaklar isimli dizi, total grubu içerisinde de Hercai isimli diziye geçilmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.