Buğra Gülsoy’un hayranları fazlasıyla heyecanlı bir durumda

Buğra Gülsoy'un hayranları fazlasıyla heyecanlı bir durumda

22

Ünlü oyunculardan biri olan Buğra Gülsoy, geçmiş olduğumuz sezonda TV8 ekranlarında Kızım isimli dizi içerisinde yer almış idi.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Buğra Gülsoy, geçmiş olduğumuz sezonda TV8 ekranlarında Kızım isimli dizi içerisinde yer almış idi. Başarılı durumda bulunan oyuncu, yeni sezon içerisinde de Kanal D ekranları üzerinde Azize isimli dizi ile gelecek.

Hande Erçel ile birlikte başrollerde buluşmuş olan Buğra Gülsoy, yeni diziyle alakalı ilk fragmanı da instagram hesabı üzerinden paylaşmış bir durumda. Oyuncunun yapmış olduğu söz konusu bu paylaşımına da hayranlarından çok daha güzel yanıtlar gelmeye başladı.

”Heyecandan ölücem artık, sabırsızlıkla beklemekteyim, daha fazla bekletmeyin” ifadelerini kullanarak yazmış olan bir tane hayranı, Azize isimli dizinin heyecanını yaşamakta olduğunu da açık bir şekilde ifade etmiş oldu. Fragman üzerinde yer alan detaylara dikkat çekmiş olan başka bir tane dizi hayranı da; ”Detaylar fazlasıyla güzel şeyler ifade ediyor, fragman fazlasıyla değişik” şeklinde yazdı.

Diziyle alakalı tanıtım görüntülerinin hemen sonrasında Buğra Gülsoy’a hayran olanların övgü dolu ifadeleri instagram hesabı üzerindeki yorumlar kısmında da yer almış oldu.

Hayranlardan bazıları; ”Buğra fazlasıyla mükemmelsin. Çok daha güzel bir diziye benzemekte. Buğra abi Hande abla ile fazlasıyla uyumlu bir durumda olmuşsunuz” ifadeleriyle yazdı.

Sosyal medya üzerine de yansımış olan yorumlara bakılır ise Azize isimli dizi bayağı bir merak uyandırmış bir durumda ve heyecanı da fazlasıyla yükseltmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.