Bu sırrını hiç kimse bilmiyordu

Bu sırrını hiç kimse bilmiyordu

101

Son olarak ‘Vatanım Sensin’ isimli dizi içerisinde Azize adlı karaktere can vermiş olan ünlü oyunculardan Bergüzar Korel, şu dönemlerde 2. oğlu için hamile durumda.

 

Son olarak ‘Vatanım Sensin’ isimli dizi içerisinde Azize adlı karaktere can vermiş olan ünlü oyunculardan Bergüzar Korel, şu dönemlerde 2. oğlu için hamile durumda. Ünlü durumdaki oyuncu, doktorların koymuş olduğu yasaktan dolayı ‘Kızlar Oğlanlar’ adlı oyununu da hiç bir şekilde sahneleyemeyeceği konusunda bir duyuru yapmıştı.

Ünlü oyuncuyla alakalı bir başka sır ise tesadüf eseri ortaya çıkmış oldu. TRT2 isimli kanalda Hülya Koçyiğit tarafından sunulan Film Gibi Hayatlar adlı programa konuk olarak katılan ünlü oyunculardan Hülya Darcan, kızı Bergüzar Korel’le alakalı gerçeği de anlatmış oldu.

Darcan ise son olarak TRT1’de ekranlara gelen ‘Diriliş Ertuğrul’ isimli dizi içerisinde Hayme Ana adlı karaktere can vermişti.
1970’li seneler içerisinde Tanju Korel istemediğinden dolayı sinemayı bırakmış olduğunu ifade eden Hülya Darcan, eşinin kızları olan Zeynep ile birlikte Bergüzar’a fazlasıyla düşkün bir durumda bulunduğunu da vurguladı.

Lise seneleri içerisinde voleybol oynadığı esnada sakatlanıp sporu bırakmak mecburiyetinde kalmış olan Bergüzar Korel, lise öğretmeninin teşvik etmesiyle oyunculuğa geçiş gerçekleştirmiş.

Hülya Darcan açıklaması içerisinde kızının oyunculuğu aslında hiç bir şekilde düşünmediğini ifade etti ve şu detayları verdi;

”Evimiz içerisinde sürekli olarak sinema üstüne sohbetler, gelenlerle birlikte gidenler de oldu ancak Bergüzar hiç bir şekilde düşünmedi. Lise dönemlerinde öğretmeni ifade etti bize; ‘‘Bergüzar fazlasıyla kabiliyetli, direkt olarak konservatuara götürün’’ şeklinde bir teşvikte bulundu. Biraz düşündük ve sonrasında ise oturup konuştuk. Bergüzar da bu konuşmadan sonra gitmek istedi, Tanju ile bir konuşma yaptı, Tanju ise sektör içerisinde çekmiş olduğumuz çileleri anlattıktan sonra ‘‘Emin misin?’’ şeklinde sordu. ‘‘Eminim’’ cevabını aldıktan sonra Bergüzar da başlamış oldu.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.