Kazancı fazlasıyla düşük kalmış bir durumda

Kazancı fazlasıyla düşük kalmış bir durumda

49

Fox TV ekranları üzerinde izleyiciler ile Perşembe akşamında buluşmaya devam eden Mucize Doktor isimli dizi, paylaşılmış olan 4 bölümü ile birlikte de büyük bir olay yapmayı başardı.

 

Fox TV ekranları üzerinde izleyiciler ile Perşembe akşamında buluşmaya devam eden Mucize Doktor isimli dizi, paylaşılmış olan 4 bölümü ile birlikte de büyük bir olay yapmayı başardı. Söz konusu bu dizi her bölümüyle bütün kategoriler içerisinde birincilik elde etmeyi başardı.

Hatta 2 defa arka arkaya Türkiye reyting rekoru kırmış oldu. Dizinin aslında bu noktaya gelmiş olmasında en önemli etkenlerden bir tanesi de Taner Ölmez’in harika durumdaki performansı idi. Savant sendromu bulunan Ali Vefa isimli karakteriyle adeta gönülleri kazanmış olan Taner Ölmez, rolüne de fazlasıyla iyi bir şekilde hazırlanmış idi. Bunu ise ekran başında yer alanlara kabul ettirmiş olan bir performans sergilemeyi sürdürüyor.

Fakat ortaya ise Taner Ölmez’in, her çekilen bölüm başına 70.000 Türk Lirası tutarında para kazandığı çıktı.. Bu söz konusu rakam dizi bu denli harika bir iş başarmamış olsa aslında çok normaldi. Fakat Mucize Doktor isimli diziyle aynı gün yayınlanmakta olan TRT1 ekranlarında yer alan Şampiyon dizisi içerisinde Tolgahan Sayışman’a ödenmekte olan ücretin 65.000 Türk Lirası tutarının fazlasıyla üstünde olduğu da daha önce pek çok defa yazılmış idi. Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı bu dizi reytinglere bakıldığında fazlasıyla gerilerde duruyor.

Mucize Doktor isimli dizi çok harika bir performans sergilemiş oldu ancak Taner Ölmez’in almış olduğu ücreti de bu vaziyette öteki rakiplerine nazaran çok daha düşük bir seviyede kalmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.