Reytingleri adeta olay olmuş durumda

Reytingleri adeta olay olmuş durumda

28

Ay Yapım şirketinin imzasını taşıyan, Show TV’de yayınlanan Çukur isimli dizinin geçtiğimiz akşam paylaşılmış olan bölümü duygusal sahnelerinden dolayı çok fazla beğeni toplamış bir durumdayken, final esnasında yükselmiş olan ”Çukur evimiz Yamaç babamız!” şeklindeki sözler ise bölüme damgasını vurmuş oldu

 

Ay Yapım şirketinin imzasını taşıyan, Show TV’de yayınlanan Çukur isimli dizinin geçtiğimiz akşam paylaşılmış olan bölümü duygusal sahnelerinden dolayı çok fazla beğeni toplamış bir durumdayken, final esnasında yükselmiş olan ”Çukur evimiz Yamaç babamız!” şeklindeki sözler ise bölüme damgasını vurmuş oldu. Kardeşlerine özel bir ziyaret gerçekleştiren Yamaç’ın Çukur’a geriye dönmüş olduğu bu heyecan dolu bölüm içerisinde Yamaç’ı görmüş olan Akın ise çok büyük bir şok yaşamış oldu.

Çukur isimli dizi, dün akşam paylaşılmış olan yeni bölümü ile birlikte ABC1 20+’ya bakıldığında 10.57 seviyesindeki bir izlenme oranının (rating) yanı sıra, 23.99 seviyesinde bir izlenme payı (share) ile birlikte AB’ye bakıldığında da 8.53 seviyesindeki bir izlenme oranının (rating) yanı sıra, 21.42 seviyesinde izlenme payı (share) ve ayrıca Total’e bakıldığında da 9.69 seviyesinde bir izlenme oranı (rating) yanı sıra 24.15 seviyesinde bir izlenme payı (share) alarak bütün kategoriler içerisinde birinci olmayı başardı.

#ÇukurEvimizYamaçBabamız isimli etiket ise Twitter Türkiye üzerinde tam tamına 15 saat 35 dakika boyunca dünya üzerinde de 4 saat 40 dakika boyunca TT listesi içerisinde kalmış oldu.

Yamaç’ı ise Azer ilebirlikte Akın ve de Timsah’ın saldırısından kurtarmış olan gizemli kişi daha sonrasında da Cumali’nin yanına getirmiş oldu. Kardeşini burda yaralı bir durumda kapısında bulmuş olan Cumali, bir tane yakımı yardımı ile Yamaç’ın bütün yaralarına müdahalede bulundu. Yamaç’ın ölmüş olduğunu zanneden Azer hapiste yer alan Koçovalılara da arka arkaya saldırılar gerçekleştirdi. Cumali ile birlikte Selim, kendisine gelmiş olan Yamaç’a Çukur’a dönmesiyle alakalı bir baskı yaptı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.