11 Ekim tarihinde ekranlara geri dönüyor

11 Ekim tarihinde ekranlara geri dönüyor

32

TRT 1 isimli kanalın fenomen dizilerinden biri olan ”Seksenler” tekrardan ilk bölümü ile ekranlara gelmiş olacak.

 

TRT 1 isimli kanalın fenomen dizilerinden biri olan ”Seksenler” tekrardan ilk bölümü ile ekranlara gelmiş olacak. Yapımcı koltuğunda Birol Güven yer alan, senaryo kısmında da yine Birol Güven ile birlikte MinT yazar ekibinin yer aldığı, yönetmen koltuğu üzerinde de Bora Tekay’ın oturmuş olduğu sevilen dizilerden biri olan ”Seksenler” 11 Ekim Cuma gününde saatler 20:00’yi gösterirken izleyici ile buluşmuş olacak.

Paylaşılmış olduğu dönem içerisinde fazlasıyla büyük bir beğeniyle izlenmekte olan, tekrar yayınları sayesinde de takip edilmeye devam edilmekte olan bu dizi, tekrar eski sıcaklığı içerisindeki hikayeleriyle beraber izleyicilerle buluşuyor olacak. Seksenler isimli popüler dizi, usta durumdaki oyuncu kadrosu ile birlikte hafta içinde her gün haberlerden hemen önce ekrana gelmiş olacak.

Mahalle duygusunun yanı sıra yardımlaşmalar ile birlikte dayanışmalar ve aile bireylerinin birbirlerine karşı duymuş olduğu sevgisi tekrar ”Seksenler” isimli dizi sayesinde hatırlanmış olacak.

Gündelik yaşamı açık bir şekilde anlatmakta olan, şu zamanlarda adeta kaybolmak üzre bulunan değerleri eski dönemlerde olduğu gibi kaydeden Seksenler isimli dizinin kadrosu içerisinde; Özlem Türkad ile birlikte Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, Yasemin Conka, Tolunay Donat, Kemal Kuruçay, Betül Berk, Hakan Bulut, Berat Yenilmez, Suzan Kardeş, Begüm Öner, Ceyhun Fersoy, Özlem Balcı, Necmi Yapıcı, Onur Dilber, Hacı Ali Konuk, Ali Fuat Pekzeren, Faruk Sofuoğlu, Osman Büyükercan, Aşkın Şenol ve de sürpriz adlar yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.