Dizi içerisindeki imajı herkesi çok şaşırttı

Dizi içerisindeki imajı herkesi çok şaşırttı

61

O3 Medya şirketi tarafından yeni sezonla alakalı hazırlıklarını aralıksız olarak devam ettirdiği dizi kadrosuyla da bayağı bir dikkat çekiyor

 

O3 Medya şirketi tarafından yeni sezonla alakalı hazırlıklarını aralıksız olarak devam ettirdiği dizi kadrosuyla da bayağı bir dikkat çekiyor. Dizi içerisinde başrol oyuncuları ise Tolga Sarıtaş ile birlikte Cansu Dere ve de Leyla Tanlar şeklinde belirkenmiş bir durumda.

Geçmiş olduğumuz sezonda ‘Söz’ isimli diziye veda etme kararı alan Tolga Sarıtaş’ın tekrardan ekranlara dönecek olması ise hayranları açısından çok daha keyifli bir gelişme olarak öne çıkıyor. Çok önemli bir değişiklik ise ünlü ve başarılı durumdaki oyuncunun imajı konusunda yaşanmış durumda.

Tolga Sarıtaş, yeni dahil olduğu Ferhat ile Şirin isimli dizi için bıyık bırakmış bir durumda. Oyuncunun söz konusu bu yeni tarzı da hayranlarının büyük bir beğenisi ile karşılık buldu.

Dizi ile alakalı senaryonun yazılmaya devam etmekte olduğu da bilinenler arasında yer alıyor. Dizi ile alakalı çekimlerinin 1 hafta sonrasında başlayacak olduğu bilgisi de gelmiş bir durumda. Tolga Sarıtaş ise, söz konusu bu çekimlerin haftaya başlayacak olduğu konusunda bir duyuruda bulundu. Dizi ayrıca çok önemli isimleri de kadrosu içerisinde buluşturmuş oldu.

Cansu Dere’nin de fazlasıyla uzun bir ara vermesinden sonra ekranlara tekrar dönüş gerçekleştirecek olması hayranları açısından heyecanı daha da fazla yükseltmekte. Yıldıray Şahinler ile birlikte Işıl Yücesoy ise söz konusu bu dizinin kadrosuna katılmış yeni isimler olarak öne çıktılar. Bu şekilde ise dizi içerisindeki ağır topları da oluşmuş oldu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.