Melis Sezen tepkilerin odak noktasında yer aldı

Melis Sezen tepkilerin odak noktasında yer aldı

30

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Kanal D ekranı üzerinde patlaşılan Leke isimli dizide Melis Sezen ve Burak Sevinç başrollerdeydi.

 

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Kanal D ekranı üzerinde patlaşılan Leke isimli dizide Melis Sezen ve Burak Sevinç başrollerdeydi. Burak Sevinç, ”Söz” isimli diziden ayrılarak ‘Leke’’ isimli diziye başlamıştı. Melis Sezen ise bu diziyle çok iyi bir çıkış yapmayı başarmıştı.

9. bölümü ile birlikte Haziran ayı içerisinde sezon finali yapmış olan Leke isimli dizi, reyting konusunda fazla iyi bir seviyede olmasa bile beğeniyle izlemekte olan çok fazla sayıda takipçisi de yer alıyordu. 9. bölüm ile beraber sezon finali yapmış olduğu ifade edilen Leke isimli dizi, 2019 ila 2020 sezonuna girene kadar arada kaynayıp gitmiş oldu. Leke isimli diziye tam olarak ne olduğunu da hiç kimse anlamış değil. Sezon başladıktan sonra görüldü ki Kanal D ekranlarındaki planlar üzerinde Leke yer almıyor. Melis Sezen ise zaten Star TV kanalının iddialı dizilerinden biri olan Sevgili Geçmiş isimli diziye geçti.

Leke isimli dizinin izleyicileri Melis Sezen’i ”Sevgili Geçmiş” isimli dizinin fragmanları üzerinde görmeye başladıktan sonra Leke isimli diziye yönelik sorular da arka arkaya gelmeye başladı

Sezen, yeni başlamış olduğu dizinin fragmanını instagram hesabı üzerinden paylaştı. Hayranlarının arasında yer alan pek çok kişi de ”Leke isimli diziye ne oldu?” şeklinde bir soru sordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.