Şampiyon isimli dizide çok zorlandı

Şampiyon isimli dizide çok zorlandı

38

TRT 1 ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Şampiyon isimli dizi içerisinde ilk 5 bölüm ardımızda kaldı.

 

TRT 1 ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Şampiyon isimli dizi içerisinde ilk 5 bölüm ardımızda kaldı. 16. bölüm ile beraber final yapması konusunda bir karar alınmış olduğu konusundaki iddiaları geçmiş olduğumuz haftalarda konuşulmaya başlanmıştı.

Dizi ile alakalı reytingler de fazla iyi gitmemekte. Sayışman, 1 sene öncesinde başlamış olduğu çalışmalardan dolayı da bayağı bir yorgun vaziyette. Antrenmanlar esnasında fiziksel bir şekilde zararlar da görmüş olan ve vücudu üzerinde fazlasıyla büyük bir değişim gerçekleşen ünlü oyuncu, rolüyle ilgili olarak elinden gelen tüm gayreti sergilemiş durumda.

Sayışman, geçmiş olduğumuz gün Altın Zambak ödülleri içerisinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almayı da başardı.

Fırat Bölükbaşı isimli karakterin kendisini çok fazla yormakta olduğunu açıkça ifade etmiş olan Sayışman; ”Oyunculuk ile alakalı serüven benim açımdan fazlasıyla uzun bir yolculuk idi. Şu an içerisinde hem fiziki bir şekilde hem ise zihinsel bir şekilde yorucu bir dönem içerisindeyim. Bu dönem içinde emeklerimizin boşa gitmemiş olduğunu görmekte bizleri çok mutlu ediyor” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.