Seksenler dizisinde Erdem Baş sürprizi

Seksenler dizisinde Erdem Baş sürprizi

70

1978 senesi içerisinde Ordu ilinde dünyaya gelen ünlü oyunculardan biri olan Erdem Baş, 1990’lı seneler içerisinde Reyting Hamdi adlı dizi sayesinde dikkatleri çekmeyi başarmıştı.

 

1978 senesi içerisinde Ordu ilinde dünyaya gelen ünlü oyunculardan biri olan Erdem Baş, 1990’lı seneler içerisinde Reyting Hamdi adlı dizi sayesinde dikkatleri çekmeyi başarmıştı. ‘Ayrılsak da Beraberiz’ isimli dizi içerisinde de rol almış olan Baş, ‘En Son Babalar Duyar’ isimli dizi içerisinde de Hasan karakteriyle ekranlarda yer almıştı. ”Papatyam” isimli dizi içerisinde de Rıza adlı karaktere can veren başarılı oyuncu, son olarak 2016 ila 2017 seneleri içerisinde ‘Hangimiz Sevmedik’ adına sahip yapım üzerinde Metin Durulmaz karakteriyle izleyicilerin karşısında yer almıştı.

Sinema içerisinde de aktif bir biçimde yer almaya devam eden Baş, ‘Moskova’nın Şifresi Temel’ isimli filmde Davut karakteriyle hafızalarda yer aldı. ‘Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’ isimli film içerisinde Dombili Hayri isimli karakterle izleyicilerin karşısında yer alan oyuncu son olarak ‘Nasipse Olur’ isimli film içerisinde de rol almıştı.

Erdem Baş, şu zamanlarda da dizilere dönüş yapmaya hazırlanıyor. Geçmiş olduğumuz Cuma gününde TRT 1 ekranları üzerinde yayınlanmaya başlanan Seksenler isimli dizi içerisinde bundan böyle Erdem Baş’ta yer alıyor olacak.

Seksenler isimli dizinin seti içerisinden Erdem Baş’ın çekilen ilk görüntüsü de açık bir şekilde ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.