Kadın isimli dizi fazlasıyla kritik bir hata yaptı

Kadın isimli dizi fazlasıyla kritik bir hata yaptı

58

Kadın isimli dizi içerisinde 2 tane başrol gitti, artık neler olacak? Kadın isimli dizi 3. sezon için fazlasıyla etkili bir başlangıç yaptı.

 

Kadın isimli dizi içerisinde 2 tane başrol gitti, artık neler olacak? Kadın isimli dizi 3. sezon için fazlasıyla etkili bir başlangıç yaptı. Dizide yer alan 65 bölüm ile birlikte 66 bölüm ve 67. bölüm içerisinde çok önemli gelişmeler meydana geldi. Kaza gerçekleştikten sonra ilk önce Hatice isimli karakterin ölümüne şahit olundu. Daha sonra da Sarp’ın da yaşamını yitirdiği Caner Cindoruk tarafından paylaşışan veda mesajıyla ortaya çıkmış oldu.

Kadın isimli dizide 3 tane başrol yer alıyordu. Şimdi ise yalnızca Özge Özpirinçci kalmış oldu.. Dizi içerisine yeni katılmış olan Hümeyra da hikayenin seyrini çok daha farklı bir noktaya taşımış olacak. İlk altı bölüm ise fazlasıyla heyecanlı geçti desek yanlış olmaz. Çünkü başrol karakterleri arasından kimlerin gidecek olduğu çok fazla merak edilmekteydi. Ayrıca bir de Caner Cindoruk’un can verdiği Sarp isimli karakterin gitmesi izleyiciler üzerinde fazlasıyla olumsuz bir durum oluşturmuş halde.

Kadın isimli dizinin hayranlarından büyük bir kısmı Bahar ve Sarp’ın tekrardan bir araya gelmesi konusunda desteklemekteydi. Öte yandan 2. sezon içerisinde Bahar isimli karakterin hem Arif karakterine hem ise Sarp karakterine kuyruk sallamış olduğu şeklinde yorumlar yazmaya başlayan dizinin hayranları buna karşı da tepki göstermeye başlamıştı..

3. sezon içerisinde Sarp’ın ayrılması ise izleyiciler üzerinde büyük bir hayal kırıklığı yaratmış oldu. Feyyaz Duman’ın başarılı bir şekilde canlandırmakta olduğu Arif isimli karakterin Bahar’ı hak etmekte olduğu konusunda düşüncesi olan çok önemli bir kitle de bulunuyor. Sonuca bakacak olursak Sarpçılar kaybetmiş bir durumda ancak Arifçiler ile ilgili dizi yeni başlıyor desek yanlış olmaz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.