Yükseliş sırrında aslında bir klişe yer alıyor

Yükseliş sırrında aslında bir klişe yer alıyor

19

Nehir Erdoğan ile birlikte Kutsi’yi buluşturmayı başaran ‘Benim Adım Melek’ isimli dizi, daha paylaşılan ilk bölüyle beraber izleyen herkesin gönlüne girmeyi başarmış durumda.

 

Nehir Erdoğan ile birlikte Kutsi’yi buluşturmayı başaran ‘Benim Adım Melek’ isimli dizi, daha paylaşılan ilk bölüyle beraber izleyen herkesin gönlüne girmeyi başarmış durumda. Çarşamba gününde en fazla izlenmiş dizi ise Afili Aşk olarak öne çıktı. Fakat ”Benim Adım Melek’ isimli dizi başladıktan sonra reytingler konusunda çok iyi bir noktaya gelmeye başladı ve bundan böyle en fazla izlenmiş dizilerin arasına ismini yazdırmış durumda.

TRT 1 kanalının Gaziantep ili içerisinde çekimleri devam eden dizisinin sırrı da klişelerden meydana gelmesi. Belki de söz konusu bu klişeler pek çok kişi açısından fazlasıyla sıkıcıdır. Fakat toplum olarak bakıldığında klişe hale gelen işler şayet izleyenlerin de başından geçmiş olaylara değinmekteyse, o zaman ekranların karşısındakiler kendi yaşamlarında başlarına gelenlerle dizide yer alan hikayede anlatılmış olanları karşılaştırmakta.

İşte böyle olması da dizinin ekran üzerinde tutunabilmesini ve çok uzun bir zaman boyunca da sürmesini sağlamış oluyor. Zira ekran başında yer alan özellikle de pek çok kadın izleyici, kendi yaşamları üzerinde başına gelen örnekleri dizi içerisinde görmeye başladıkça daha da fazla bağlanıyor, daha da fazla sahiplenmiş oluyor ve neler yaşanmış olduğunu da görmeyi çok istiyor.

Zira ”Benim Adım Melek” isimli dizide yer alan hikayesinin benzeyenini yaşamış çok fazla insan var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.