Azize isimli diziden yeni bir tane afiş geldi

Azize isimli diziden yeni bir tane afiş geldi

46

Azize isimli dizinin yeni afişi resmen patlaşıldı.

 

Azize isimli dizinin yeni afişi resmen patlaşıldı. İlk önce MIPCOM Fuarında afiş hazırlığı yapılmış ve medya üzerinde paylaşılmıştı.. Fuar sona erdikten sonra bir tane afiş daha gelmiş oldu..

Kanal D isimli kanalın; yapımcılığını Süreç Film şirketinin, yönetmenliğini ise Volkan Kocatürk’ün yapmış olduğu, başrollerinde Buğra Gülsoy ile birlikte Hande Erçel’in yer aldığı meraklı bir şekilde beklenmekte olan dizisi Azize’nin yeni afişi paylaşıldı.

Kadrodu içerisinde Duygu Sarışın ile birlikte Çetin Sarıkartal, Mustafa Yıldıran, Başak Daşman, Selen Öztürk, Mustafa Avkıran, Tugay Mercan, Cenk Kangöz, Orhan Kılıç, Asuman Çakır, Serkan Altıntaş, Zeynep Kızıltan, Ceylan Batı, E Taha Baran Özbek, fekan Can, Galip Erdal ve Ufuk Şen’in yer almış olduğu Azize isimli dizi, olanaksızlıklara meydan okumakta bulunan çok tutkulu bir aşk hikayesini izleyenlerle buluşturmuş olacak.

Emre Özdür ile birlikte Başar Başaran ve de Meryem Gültabak tarafından senaryosunun yazıldığı Azize isimli dizi, çok yakında Kanal D ekranlarında!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.