Şampiyon isimli diziyle alakalı açıklama geldi

Şampiyon isimli diziyle alakalı açıklama geldi

30

TRT 1 isimli kanalın yeni dizilerinden ”Şampiyon” yayınlanan ilk 5 bölümü ile birlikte ekranlarda yerini almaya başlamıştı.

 

TRT 1 isimli kanalın yeni dizilerinden ”Şampiyon” yayınlanan ilk 5 bölümü ile birlikte ekranlarda yerini almaya başlamıştı. Dizinin mevcut durumdaki reytingleri ise beklenenin daha altında kalmış oldu. Fazlasıyla kaliteli bir proje olarak karşımıza çıkmasına karşın Perşembe rekabeti konusunda çok fazla zorlanmış olan Şampiyon isimli dizi, fazlasıyla da önemli bir oyuncu kadrosuna bünyesinde yer veriyor.

Tolgahan Sayışman’ın yanı sıra Erkan Avcı ile birlikte Erdal Özyağcılar ve de Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrollerinde yer almış olduğu dizinin yeni bölümleri de yayınlanmaya devam edecek.

Kafkas lakabına sahip olan eski şampiyon boksörlerden biri olarak öne çıkan Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş ile ilgili ringlere dönme mücadelesini konu alarak karşımıza çıkan Şampiyon isimli dizinin 16. bölümden itibaren yayından kaldırılması konusunda bir karar verilmiş olduğu şeklinde iddialar bulunuyordu. TRT kanalının yüksek maliyetinden dolayı diziyi taşıtamayacak olduğu da değerlendiriliyordu.

Okul Sanat Film Yapım şirketi tarafından Şampiyon isimli diziyle alakalı olarak sosyal medya üzerinde bir açıklama paylaşılmış oldu.

”Okul Sanat Film Yapım tarafınan yapımcılığı üstlenilen, Başak Bingüller ile birlikte Çağrı Bingüller’in yapmış olduğu TRT kanalının çok sevilen dizilerinden Şampiyon ile ilgili olarak birtakım asılsız haberler çıkmaya başlamıştır.

Dizinin sona erecek olduğu hususunda çıkmış olan haberler tamamen asılsız ve gerçek dışı bir durumdadır.

Dizi ilk sezonla ilgili olarak planlanmış olduğu süreçte devam ediyor.

Bütün oyuncular ile birlikte ekip çalışanları da çok büyük bir keyif ve özveriyle beraber çalışmalarını sürdürmektedir

Basın ile birlikte sosyal medya üzerinde bu konuyla alakalı çıkmış olan haberlere, yapılmış olan yorumlara da itibar edilmemesini rica ediyoruz

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.