Çukur dizisine insafsızlık yapıldığını açıkladı

Çukur dizisine insafsızlık yapıldığını açıkladı

30

Çukur isimli diziye veda etmiş bulunan Ercan Kesal’dan gerçek yaşamla alakalı dizi senaryosunu karıştırmış olanlara yönelik eleştiriler gelmeye başladı.

 

Çukur isimli diziye veda etmiş bulunan Ercan Kesal’dan gerçek yaşamla alakalı dizi senaryosunu karıştırmış olanlara yönelik eleştiriler gelmeye başladı. İdris Koçovalı isimli karakterle beraber Çukur isimli diziye 3. sezonun başlangıcında veda etmiş bulunan Ercan Kesal, kendisine hayran bırakmış olan çok özel bir performansla dizi fanlarının akıllarına yazılmış durumdaydı.

Gerçekteki mesleği doktorluk olarak bilinen öte yandan kitap yazmasının yanı sıra oyunculukta yapmaya devam eden Ercan Kesal, bundan böyle doktorluğu sürdürmediğini ifade etti.

Posta gazetesine özel bir konuşma gerçekleştiren Kesal açıklamasında; ”Anadolu Bölgesinde de görev yaptım. İstanbul iline gelmiş olduğumda da kendi hastanemi kurmuş oldum. Özel bir tane hastaneyi işletmekteyim. Böylelikle de hastalarımla veyahut hasta yakınlarımla ilişkim hiç bir şekilde kopmadı” ifadeleriyle konuştu.

Diziler içerisinde yer alan rolleri gerçek zanneden ve o role can veren oyunculara da sokakta çok fazla tepki göstermeye devam eden bir kitlenin de bulunduğu çok önemli bir gerçektir.

Ercan Kesal açıklamasında; ”İzlemiş olduklarınızın gerçek bir durumda olmadığını anlayamıyorsanız bu hiç bir şekilde dizilerin suçu değildir” ifadelerine yer vererek bu durumun aslında izleyenlerin problemi olduğunu belirtti.

Dizilerde yer alan şiddetin geçmiş dönemde de olduğuna değinmiş olan oyuncu açıklamasında; ”Şiddet aslında geçmiş dönemlerde de bulunuyordu. ‘‘Çukur” ile veyahut öteki dizilerle olmadı. Bunu dile getirmek insafsızlık gibi gelmekte aslında bana” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.