Veda sahneleri herkesi ağlatabilecek bir cinsten

Veda sahneleri herkesi ağlatabilecek bir cinsten

28

Sen Anlat Karadeniz isimli dizi izleyenlere veda etmeye hazırlanıyor. 64. bölümüyle beraber final yapacağı açıklanan bu dizi, geçtiğimiz hafta reytingler üzerinde de bayağı iyi bir çıkış gerçekleştirdi.

 

Sen Anlat Karadeniz isimli dizi izleyenlere veda etmeye hazırlanıyor. 64. bölümüyle beraber final yapacağı açıklanan bu dizi, geçtiğimiz hafta reytingler üzerinde de bayağı iyi bir çıkış gerçekleştirdi. Fakat 3 bölüm geçtikten sonra final yapacağı da net..

Dizi içerisinde Mustafa isimli karaktere can veren ünlü oyunculardan Sinan Tuzcu, instagram hesabı üzerinden bir veda videosu paylaşmış durumda.

Tuzcu açıklaması içerisinde; ”Hakkınızı helal etmelisiniz. Benden tarafa bir kusur oldu ise affolsun. İşte zor bir konudur konuşmak, sizleri çok fazla seviyorum. Kendinize de çok iyi bakın. Daha uzun olanları, daha iyi olanları bitmeden bir şey başlamamakta. Bir şeyler sona erecek, yeni şeyler de başlamış olacak” ifadelerine yer verdi.

Takipçileri de ”Abi bu paylaşımla ağlattın bizi” ifadelerine yer vererek bir yazı yazdı.

Pek çok hayranı ise yorum kısmına; ”Yolunuz artık tamamen açık olsun, bizlere fazlasıyla güzel bir şekilde duygular yaşatmış oldunuz” şeklinde yorumlar yapılmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.