Saçlarını sarı renge boyatmış bir durumda

Saçlarını sarı renge boyatmış bir durumda

31

Ünlü oyunculardan biri olan Demet Evgar, Avlu isimli dizide tam iki sezon süresince Deniz Demir adlı karaktere can verdi.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Demet Evgar, Avlu isimli dizide tam iki sezon süresince Deniz Demir adlı karaktere can verdi. Oyuncu, 3. sezonla beraber de tekrar hayranlarının karşısında yer almak amacıyla haber beklemeye başladı.

Bilinmekte olduğu gizi söz konusu bu dizi Netflix platformuna satılmış bir durumda. İnternet üzerinde 3 sezon şeklinde bu zamana kadar süren 2 sezon bölüştürülmüş olacak. Böylece de diziye hayran olanlar Netflix platformunun üstünden Avlu dizisini izleyebiliyor olacak.

Türk asıllı izleyicilerle ilgili olarak değil ancak yabancı dizi izleyenler açısından bu şekilde bir uygulama gerçekleştirildi. The Yard adıyla Netflix platformunun listesine girmiş olan Avlu adlı dizinin akıbeti de kesin bir şekilde bilinmemekte.

Fakat Demet Evgar’ın bir tiyatro oyunuyla ilgili olarak saçlarını sarı renge boyatmış olmasıyla beraber aslında çekimlerin o kadar da yakın bir zaman içerisinde başlamayacak olduğu da ortaya çıkmış bir duruma

Avlu isimli diziyle tiyatro oyuncu çakıştığında ise Evgar’ın 2 değişik imaja bürünebilmesi az da olsa zorlayıcı bir durumda bulunacaktır.

Şu dönemlerde bilinmekte olan tek bir detay, Ocak ayı içersinde Avlu isimli dizinin internet üzerinde 4. sezonla alakalı çekimlerinin başlatılacak olması şeklinde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.