Yeni projesi kesinleşti

Yeni projesi kesinleşti

32

Ünlü ve başarılı oyunculardan Gökçe Behadır’ın yeni sezon içerisinde ne yapacak olduğu meraklı bir şekilde beklenmekteydi.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan Gökçe Behadır’ın yeni sezon içerisinde ne yapacak olduğu meraklı bir şekilde beklenmekteydi. Bir müzikal içerisinde rol alacak olduğu açıklanan ünlü oyuncunun projesiyle alakalı detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

İzmir’in Kızları adına sahip müzikal içerisinde başrolün Gökçe Bahadır’a verildiği açıklandı.

Sezen Aksu’ya ait olan şarkıların odak noktasında yer aladığı açıklanan bu müzikalin yapımcısı ise Most Production şirketi olarak öne çıkıyor. Gökçe Bahadır’la her bir hususta anlaşma yapılmış olduğu da ortaya çıkmış bir durumda. Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde ‘Ufak Tefek Cinayetler’ adlı popüler diziye veda etmiş bulunan bu oyuncu, daha sonra ise şarkıcılıkla alakalı çalışmalara daha fazla ağırlık vermeye başlamıştı. Hatta bu çalışmalarıyla albüm çıkartmış ve sonrasında sahneye de çıkmaya başlamıştı.

Şimdi ise göstermiş olduğu bu gayretlerinin karşılığını müzikal içerisinde başrolü elde edip almış oldu. Bahadır, söz konusu bu gösteri esnasında Minik Serçe’nin fenomen hale gelen eserlerini seslendiriyor olacak ve sahneye gelen hayranlarını sesinin yanı sıra oyunculuğuyla da mest etmiş olacak. Provaların ise önümüzdeki Aralık ayı içerisinde başlayacak olduğu ortaya çıkmış bir durumda.

”Hem fazlasıyla eğleneceğimiz, hem çok fazla güleceğimiz hem ise hüzünlenecek olduğumuz bir iş olacak” ifadeleriyle konuşan Bahadır, hayranları için çok daha değişik bir portre çizmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.