Melisa Şenolsun’un aklında televizyon dizisi var mı?

Melisa Şenolsun'un aklında televizyon dizisi var mı?

35

Ünlü ve başarılı oyuncular arasında yer alan Melisa Şenolsun, son olarak Netflix isimli platforma özel olarak hazırlanmış Atiye isimli dizide rol almıştı.

 

Ünlü ve başarılı oyuncular arasında yer alan Melisa Şenolsun, son olarak Netflix isimli platforma özel olarak hazırlanmış Atiye isimli dizide rol almıştı. Başarılı oyuncu ikinci sezonu da çekmiş olduklarını ve söz konusu bu projenin Aralık ayı içerisinde izleyiciyle buluşacak olduğunu ifade etti.

Aralık ayı içerisinde ayrıca rol almış olduğu filmin de vizyona girecek olduğu konusunda açıklamalar yapan Şenolsun, televizyon ekranına geri dönüş yapma hususunda da görüşmelerinin bulunduğunu ifade etti

Şenolsun açıklaması içerisinde; ”Şu anda böyle bir şey yok, görüşmüş olduğumuz bazı şeyler var ancak bakmaktayız” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü ve her şeyin de yolunda gitmeye devam ettiğini, keyifli bir durumda bulunduğunu da anlattı.

Hedefleri konusunda bir soru sorulan başarılı oyuncu cevap olacak; ”Pek çok hedefim var, hayallerim de bulunuyor. Şimdilik onlara doğru düzgün bir yolda ilerlemekteyim” ifadelerine yer vererek cevapladı..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.