Seda Bakan’dan yeni projeler gelebilir

Seda Bakan'dan yeni projeler gelebilir

21

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Seda Bakan, kızı Leyla’nın fazlasıyla iyi bir durumda bulunduğunu, anneliğin ise zorluklarını yaşamaya devam ettiğini açık bir şekilde anlattı.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Seda Bakan, kızı Leyla’nın fazlasıyla iyi bir durumda bulunduğunu, anneliğin ise zorluklarını yaşamaya devam ettiğini açık bir şekilde anlattı. Ağustos ayı içerisinde anne olmuş bulunan Bakan, halen doğum kilolarını verememiş olduğunu fakat anne sütünde ise herhangi bir problem yaşamamış olduğunu ifade etti.

Kameralara özel bir konuşma gerçekleştiren Seda Bakan açıklamasında; ”Az da olsa zor, fazlasıyla üzülmekteyim böyle ağladığında falan. Aynı zaman içerisinde biliyorsunuz ki emzirmekteyim, çok farklı duygu hallerindeyim, güzel bir şekilde geçiyor, fazlasıyla da güzel geçmekte” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Anne sütüyle alakalı olarak herhangi bir problemi olmadığını da açık bir şekilde ifade eden Bakan, talep eden herkese nasip olmasını dilediğini da açık bir şekilde ifade etti.

Bir kaç ay daha geçtikten sonra projelere başlayabilecek olduğunu ve değerlendirme yapmaya başladığını da ifade eden Seda Bakan, gelmiş olan teklifler de bulunduğunu sözlerine ilave etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.