Hekimoğlu adlı diziyle alakalı müjdeli haber

Hekimoğlu adlı diziyle alakalı müjdeli haber

30

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde bir hayli meşhur durumda bulunan Dr. House, ülkemiz içerisinde de Hekimoğlu adıyla uyarlanmakta.

 

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde bir hayli meşhur durumda bulunan Dr. House, ülkemiz içerisinde de Hekimoğlu adıyla uyarlanmakta. Timuçin Esen,’in yanı sıra Ebru Özkan ile birlikte Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve de Damla Colbay iddialı bir durumda bulunan yapımın başrollerindeki isimler olarak öne çıkıyor

Banu Kiremitçi tarafından senaryosunun yazılmakta olduğu bu dizinin hazırlıkları ise bitirilmiş durumda. Hekimoğlu isimli dizi, en sonunda sete çıkmış oldu. Yakın bir zamanda ise ilk fragmanın gelmesi konusunda bir beklenti var.

Banu Kiremitçi adlı popüler senarist daha öncesinde Gülümse Yeter isimli dizi ile birlikte İlişki Durumu Karışık isimli dizinin de senaryosunu yazmış idi. Dizi içerisindeki gizli güç şeklinde konumlanmış bir vaziyette.

Hülya Gezer’in yönetmenliğini yapmış olduğu bu projenin ilk set günü içerisinden ilk fotoğrafta gelmiş oldu.

Timuçin Esen tarafından Ateş Hekimoğlu isimli karaktere yaşam vereceği açıklanan bu yapım üzerinde, Ebru özkan da Gaye adlı karakterle ekranda boy gösteriyor olacak. Orijinal seri içerisinde Onkolog Doktorlardan James isimli karakterin uyarlaması olduğu açıklanan Orhan isimli karakteri de Okan Yalabık canlandırıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.