Hayranlarından destek beklediğini açıkladı

Hayranlarından destek beklediğini açıkladı

36

Star TV ekranlarında bundan böyle Pazartesi günü değil, Salı gününde izleyicilerle buluşmaya başlamış olan Çocuk isimli dizi yeni günü içerisinde reytinglerde bir yükseliş sergilemiş olacak mı?

 

Star TV ekranlarında bundan böyle Pazartesi günü değil, Salı gününde izleyicilerle buluşmaya başlamış olan Çocuk isimli dizi yeni günü içerisinde reytinglerde bir yükseliş sergilemiş olacak mı? çünkü söz konusu bu dizi reyting yükseltmeyi başaramazsa gün değişikliğinden sonra gerçekleştirebilecek çok bir adım da kalmamış olacak.

Dizi içerisinde Şule karakterinde izlemiş olduğumuz Ceyda Ateş ise instagram hesabı üzerinden 8. bölümle ilgili fragmanı paylaştı.

Hayranlarından çok büyük bir destek talep eden Ceyda Ateş; ”fazlasıyla heyecanlı 7. bölümden hemen sonrasında yeni bölüm içerisinde neler olacak merak ettiniz mi? 8. bölümle ilgili fragman yayında” ifadelerine yer vererek videoyu paylaştı.

Çocuk isimli dizinin yeni bölümleriyle alakalı olarak Ranini röportajı esnasında tüyo vermiş olan Ceyda Ateş, olayların fazlasıyla hızlı bir biçimde gelişecek olduğuna da değinmiş oldu.

Fazlasıyla çok olay ve kısa bir zaman içerisinde meydana gelecek.

Ceyda Ateş açıklamasında; ”Şule ise belki de hiçbir şekilde olmadığı kadar güçlü bir durumda bulunacak. İzleyip görmüş olacağız. Fazlasıyla iddialı bölümlerle izleyenlerin karşısında olacağız. Bizleri izlemeyi de sürdürsünler” ifadelerine yer vererek Çocuk isimli dizisinin hayranlarına da mesaj vermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.