Hande Erçel fazlasıyla heyecanlı

Hande Erçel fazlasıyla heyecanlı

25

Azize isimli dizi çok yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmış olacak.

 

Azize isimli dizi çok yakın bir zamanda Kanal D ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkmış olacak. Çok değişik bir hikaye olmasının yanı sıra fazlasıyla değişik bir karakter ile izleyenlerin karşısına çıkma konusunda hazırlık yapan Hande Erçel, heyecanını ise hiç bir şekilde gizleyememekte.

Geçmiş olduğumuz sezonda Halka isimli diziyle TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşan Erçel, yeni sezon içerisinde de Buğra Gülsoy’la partner olmuş bir durumda.

İkilinin bu uyumları çok fazla beğenilmiş bir durumdaydı. Sosyal medya üzerinde Azize isimli diziyle alakalı gerçekleştirilen yorumlar içerisindede heyecanın yanı sıra sabırsızlık işaretleri bulunuyor.

Benzer bir heyecanı yaşamaya başlayan Hande Erçel, instagram hesabı üzerinden ”Nasıl heyecanlıyım nasıl” şeklindeki ifadelerine yer vererek hayranlarında yer alan bu heyecanının kendinde de olduğunu göstermiş bir durumda.

Azize isimli diziyle alakalı ikinci fragman da paylaşılmış durumda. Aksiyonu bol bir durumda olan sahnelere gönderme bulunuyor ve çok daha farklı bir yapımın izleyenlerin karşısına geçecek olduğunu da fragmandan anlayabilmek olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.