Bu karakter herkesin aklını başından alıyor

Bu karakter herkesin aklını başından alıyor

100

Cuma günleri izleyicilerle buluşmaya başlamış olan Sevgili Geçmiş isimli dizinin adlında bomba gibi de bir kadrosu bulunuyor.

 

Cuma günleri izleyicilerle buluşmaya başlamış olan Sevgili Geçmiş isimli dizinin adlında bomba gibi de bir kadrosu bulunuyor.

Ece Uslu ile birlikte Sevda Erginci, Emre Kınay, Melis Sezen, Seçkin Özdemir, Özge Özacar, Burak Yamantürk, Elifcan Ongurlar, Burak Çelik ve de Melih Selçuk’un başrolünde bulunduğu Star kanalının yeni dizisi Cuma günüyle alakalı tercih edilerek izlenecek yapımların arasına hızlı bir şekilde girmeyi başardı.

Birinci bölümüyle beraber çok büyük bir beğeni toplamış olan yapım üzerinde çok daha fazla dikkat çekmeyi başaran bir tane karakter bulunuyor. Ekranlarının başında dizinin birinci bölümünü izlemiş olanlar aslında Sevda Erginci ile birlikte Melis Sezen veyahut Seçkin Özdemir’de hiç bir şekilde takılı kalmadı.

İzleyenlerde çok daha değişik gelen ve hikayesini de fazlasıyla merak etmiş oldukları isim Azra isimli karakter olarak öne çıktı. Özge Özacar’ın harika oyunculuğuyla beraber merak unsurunun üstüne en fazla yapışmış olduğu karakter olarak öne çıkan Azra Yılmaz adlı karakter, daha birinci bölümünden izleyen herkesi kendisine çekmeyi başarmış oldu.

Özacar’ı öncesinde hiç bir şekilde izlememiş durumdaki pek çok kişi ise ”Kimdir bu? Hangi diziler içerisinde rol almıştı?” şeklindeki soruları yöneltmeye başladı. Dizi de yer alan en merak edilen isimlerden bir tanesi oldu. Söylemiş olduğu şarkıyla birlikte de kalplere seslenmiş oldu. Hem iyi bir oyunculuğunun olması hem ise sesinden dolayı adeta ekran başında yera lan izleyicileri mest etmeyi başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.