Kıvanç Tatlıtuğ’dan yeni dizi sinyali

Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni dizi sinyali

33

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma isimli dizi içerisinde Kadir Adalı adlı karakterle çok büyük beğeni toplamayı başarmıştı.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Kıvanç Tatlıtuğ, Çarpışma isimli dizi içerisinde Kadir Adalı adlı karakterle çok büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Oyunculuğunun yanı sıra enerjisi ile birlikte de hayranlarını mest etmiş olan Tatlıtuğ, bir sezon boyunca devam eden bu projeden sonra ne yapmaya karar verecek herkes bunu merak ediyor.

Fakat ünlü durumda bulunan oyuncuyu son dönemler içerisinde çok fazla rahatsız etmiş bir konu daha bulunuyor. Eşi olan Başak Dizer’e tam tamına 900.000 Türk Lirası tutarına sahip Land Rover Discovery markalı bir tane cip hediye etmiş olduğuna yönelik çıkan haberlere de adeta isyan etmiş bulundu.

Popüler durumdaki oyuncunun eşini bir reklam filminde rol almış bulunduğu Sara Sampaio’yla aldatmış olduğu da gündeme gelen başka bir haberdi. Bu söz konusu iddiayı yapmış olduğu açıklamayla yalanlamış bulunan Tatlıtuğ, hediye araçla ilgili olarakta kameralara konuşmuş oldu.

Ünlü durumda bulunan oyuncu açıklamasında; ”Yok ya herhangi bir ilgisi de yok. Yani aslında onun tarihi tamamen yanlış. Zamanı çok daha farklı ve fiyatı zaten tamamı ile yanlış. Aslında tekrar kafalarına göre bir şeyler yazmaya çalışmışlar ve tekrar da düzeltmek bizlere düşmüş. Ben ise burdan düzeltiyorum ancak çok fazla sıkıldım.. Canımı da sıkmamakta yalnızca düzeltiyorum. Doğruya doğru bir haber, yalana da yalan bir haber” ifadelerine yer vererek konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.