Ayağındaki problem iyice büyümüş durumda

Ayağındaki problem iyice büyümüş durumda

31

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Aslı Bekiroğlu, geçmiş olduğumuz ay içerisinde dizinden bir operasyon geçirmişti.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Aslı Bekiroğlu, geçmiş olduğumuz ay içerisinde dizinden bir operasyon geçirmişti. Benim Tatlı Yalanım isimli dizi de Suna adlı karaktere can veren başarılı oyuncu, bir müddettir dizinde yaşamış olduğu problemleri de sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıyordu.

Fizik tedavi de görmeye başlamış olan oyuncu, dizi de yer alan rolünden dolayı bir müddet boyunca durağan sahneler içerisinde rol almış, hareketli sahneler üzerinde çok fazla gözükmemişti. Daha sonra ise koltuk değnekleriyle birlikte dizi içerisinde rol almaya başlamış bulunan oyuncu, bu halinden dolayı da hayranlarını bayağı bir üzmüş oldu. Bekiroğlu aslında gerçek yaşamda başına gelen bu sıkıntıyı dizinin içerisine de taşımak mecburiyetinde kaldığından dolayı takipçileri de söz konusu bu durumdan yeni haberdar olmuş bulundu.

Bekiroğlu yapmış olduğu açıklamasında diz kısmından bir menisküs ameliyatı olmuş bulunduğunu ve daha sonra da komplikasyon meydana geldiğini ifade etti.

Nişantaşı semtinde koltuk değneklerini kullanarak yürürken objektiflere yakalanmış olan oyuncu, doğuştan beri bulunan bir problemden dolayı ameliyat olduğunu ancak daha sonra da bir komplikasyon yaşandığından dolayı koltuk değneklerini kullanarak yürümek mecburiyetinde kalmış olduğunu ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.