Azize adlı diziyle alakalı garanti vermiş durumda

Azize adlı diziyle alakalı garanti vermiş durumda

30

Kanal D isimli kanalın çok yeni ve en iddialı dizilerinden biri olarak öne çıkan Azize’yle tanışabilmek için sadece sayılı günler kalmış durumda.

 

Kanal D isimli kanalın çok yeni ve en iddialı dizilerinden biri olarak öne çıkan Azize’yle tanışabilmek için sadece sayılı günler kalmış durumda. Buğra Gülsoy ise söz konusu bu dizinin heyecanını yaşamaya başlamış vaziyette. Hande Erçel’le başrollerde yer almış olan Buğra Gülsoy, dikkatleri çekmiş olan bir karaktere yaşam veriyor olacak.

Kartal karakteriyle ekranlarda yer almaya hazırlanan ünlü oyuncu, 19 Kasım Salı gününde ekranlara gelmeye başlayacak bu dizinin fragmanını ise instagram hesabı üzerinden paylaşmış oldu. Ünlü durumdaki oyuncu diziyle ilgili olarakta geçmiş olduğumuz günlerde gerçekleştirdiği açıklama içerisinde; ”Yeni dizi içinde kaosun içinde büyümüş olan Kartal’ın kendisiyle beraber ailesini içinde oldukları durumdan çıkartabilmek amacıyla uğraşmasını ve sevmiş olduğu kadının ise kendi içinde yaşamış olduğu intikamla beraber aşk duygusu arasında kalmasını izlemiş olacağız” ifadeleriyle açıklamıştı.

Gülsoy ayrıca, Azize isimli yeni dizinin güçlü durumda bulunan hikayesinden kendisinin de çok fazla etkilendiğine vurgu yapmış; ”Azize isimli diziyle beraber ulaşılması zor bir aşk ile birlikte entrikaların hiç bir şekilde eksik bulunmadığı bir dünyanın içine sürüklenmeye başlayacak durumda bulunan izleyici, harika bir hikayeye de tanıklık etmiş olacak” ifadelerine yer vererek izleyenler için çok etkili bir hikaye garantisini vermiş idi

Gülsoy’a hayran olanlar ise ‘Bu yeni başlayacak dizi kesinlikle tutar, efsane gibi bir iş yolda” benzerinde yorumlar yazarak oyuncuya destek olmuş bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.