Yasak Elma adlı diziden çıktı mı?

Yasak Elma adlı diziden çıktı mı?

44

Yasak Elma isimli dizi içerisinde Şahika adlı karaktere can veren ünlü oyuncu, ikinci sezonun sonlarına doğru diziye dahil olmuştu

 

Yasak Elma isimli dizi içerisinde Şahika adlı karaktere can veren ünlü oyuncu, ikinci sezonun sonlarına doğru diziye dahil olmuştu. Barış Kılıç’ın can verdiği Kaya adlı karakterin yedi dil bilmekte olan kardeşi Şahika karakteriyle diziye katılan Cavadzade, başarılı bir durumdaki performansından dolayı da dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor.

Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu, dizinin son bölümü içerisinde Halit Argun tarafından kovulmuştu. Eda Ece’nin can vermiş olduğu Yıldız Argun karakteri ve Şevval Sam’ın can vermiş olduğu Ender karakteri, artık ipleri tamamen eline almış durumda.

Bu söz konusu gelişmelerin yaşanmasının ardından Yasak Elma dizisine hayran olanlar Şahika adlı karakterin diziden ayrılıp ayrılmamış olduğunu sosyal medya üzerinde sormaya başlamış oldu.

Nesrin Cavadzade’nin son günler içerisinde yapmış olduğu paylaşımlarının altında takipçileri de aynı soruyu yinelemeye devam ediyor. Cavadzade’nin son yapmış olduğu paylaşımının altında da tekrar benzer yorumlar sık bir şekilde yinelenmiş oldu. fakat şu aşama içerisinde dizide bu şekilde bir bilginin gelmemiş olduğunu da anımsatmamızda yarar var.

Öte yandan Şahika adlı karakterin dizi içerisindeki rolü sona erdi mi bu bilinmez ama, bu aslında fazla da mantıklı bir şey değil. Zaten diziye ait olan üçüncü sezon Şahika adlı karakterinin kötülükleri üstüne kurulmuş bir vaziyette..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.