Kanal D çok zor bir karar alacak

Kanal D çok zor bir karar alacak

28

Hekimoğlu isimli diziyle alakalı yeni tanıtım yayınlanmış durumda.

 

Hekimoğlu isimli diziyle alakalı yeni tanıtım yayınlanmış durumda. Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan bu yeni dizi tam olarak hangi gün ekrana gelmeye başlayacak en fazla da bu konu merak edilmeye başlandı. Kanal D adlı kanalın mevcut durumda yer alan dizilerinin dağılımlarına bakılacak olursa Perşembe günü ya da hafta sonu olma gibi bir ihtimali bulunuyor.. Perşembe günü yayınlanırsa da Mucize Doktor isimli diziyle bir karşılaşma olması mümkün.. Ya da mevcut durumda bulunan bir tane dizinin yayın gününde değişiklik yapılırsa daha değişik bir güne de gelecek olabilir.

Kanal D bu konuyla alakalı nasıl bir karar vermiş olacak, hangi günü dizi için belirlemiş olacak bu fazlasıyla da merak edilmekte. Kanal D açısından bakıldığında hem çok zor hem ise fazlasıyla da kritik bir karar olarak öne çıkıyor bu.

Kanal D isimli kanalın, çekimleri bütün hızıyla süren yeni dizilerinden Hekimoğlu’nun 2. tanıtım fragmanı da paylaşıldı.

Timuçin Esen ile birlikte Ebru Özkan, Okan Yalabık, Damla Colbay, Kaan Yıldırım ve de Aytaç Şaşmaz’ın başrollerini paylaştığı bu dizinin senaryoyla alakalı uyarlamasını ise Banu Kiremitçi Bozkurt yapıyor. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in oturduğu bu dizinin yapımcılığı ise bir Red Arrow Studios firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Karga Seven Pictures Türkiye şirketinden Ömer Özgüner ile birlikte Ümmü Burhan üstlenmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.