Elimi Bırakma adlı dizi için final kararı

Elimi Bırakma adlı dizi için final kararı

26

Elimi Bırakma isimli dizi için çok uyarılar yapıldı ama elbetteki nafile, diziyle ilgili olarak final kararı çıktı!

 

Elimi Bırakma isimli dizi için çok uyarılar yapıldı ama elbetteki nafile, diziyle ilgili olarak final kararı çıktı! Perşembe gününde yayınlanmakta olan Şampiyon adlı diziyi kurtarabilmek amacıyla Pazar gününe alma kararı veren TRT 1 kanalı, Elimi Bırakma isimli diziyi de Salı gününe kaydırmış oldu.

Pazar gününde çok iyi reytingler almıyor olsa dahi en azından izleyici konusunda bir bilinirliği bulunan Elimi Bırakma adlı dizi, Salı gününde de beklentileri karşılamayı başaramadı. Reytingleri ani bir şekilde düşmüş olan dizi final yapıp ekranlara veda etmiş olacak.

TRT 1 kanalından final konusunda bir karar çıkmış olduğunu ise Birsen Altuntaş, tv100 kanalına yer alan haberinde duyurmuş oldu. Alp Navruz ile birlikte Alina Boz’un başrolünü paylaşmış olduğu Elimi Bırakma isimli dizi 24 Aralık tarihi içerisinde paylaşılacak 59. bölümle beraber veda etmiş olacak.

Elimi Bırakma isimli dizinin hayranları da son derece üzgün.. Dizi içerisinde Azra ile birlikte Cenk’in ekrana tam olarak nasıl veda edecek oldukları da merak içerisinde bekleniyor.

Elimi Bırakma isimli dizi içerisindeki heyecan ise 59. bölüm ile beraber izleyicilere veda etmiş bulunacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.