Final bölümüyle eğlenceyle beraber hüzün yaşatmış olacak

Final bölümüyle eğlenceyle beraber hüzün yaşatmış olacak

36

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam eden Her Yerde Sen isimli dizi, yaz döneminin çok fazla sevilen yapımlarından bir tanesiydi.

 

Fox TV ekranlarında izleyiciler ile buluşmaya devam eden Her Yerde Sen isimli dizi, yaz döneminin çok fazla sevilen yapımlarından bir tanesiydi. Kış sezonu içerisinde da ekranlarda kalmaya konusunda hayret gösteren bu dizi maalesef reytinglere yenilmiş oldu.

Aybüke Pusat ile birlikte Furkan Andıç’ı buluşturmuş olan romantik komedi dizisi içerisinde, ikilinin başarılı bir durumdaki uyumundan dolayı yapım buralara dek gelmeyi başarmış oldu. İzleyenler ise oyuncuların yanı sıra karakterleri ve ayrıca sergilenmiş olan bu özveriyi fazlasıyla beğenerek takdir bile etmeye başlamıştı.

Fakat diziyle alakalı final bölümü de gelip çattı. 23 Kasım Cumartesi gününde saatler 20:00’yi gösterirken Her Yerde Sen isimli dizi adeta güle oynaya bir şekilde çok özel final yapmış olacak. Düğün neşesinin yanı sıra kına gecesi keyfi ile birlikte müzik ve de eğlence odağına sahip bir final izleyenleri beklemeye başladı.

Pekala son bölüm içerisinde tam olarak neler yaşanmış olacak? Detayların bazıları ise şu şekilde;

Artemim, mali bir şekilde soruşturma geçirmekteyken Demir ile birlikte Burak ve de Eylül firmayla alakalı çok önemli bir karar almıştır. Tüm ekip Muharrem ile birlikte Leyla’yla ilgili olarak bir araya gelmiş olur. Bu çok mutlu gün içerisinde Demir Selin’e, Selin ise Demir’e çok özel bir sürpriz yapabilmek amacıyla kolları sıvamış olur.

Fakat birbirlerine sürpriz yapabilmek aslında zannettikleri kadar da basit olmayacaktır. Her Yerde Sen isimli dizinin final bölümü izleyenlere hem büyük bir eğlence hem ise büyük bir hüzün yaşatmış olacak.

Aslına bakılırsa bir dizi tam olarak nasıl final yapmalıdır, sanki bu durumu açık bir şekilde anlatmış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.