Kurşun adlı dizi final mi yapacak?

Kurşun adlı dizi final mi yapacak?

30

Fox TV ekranları üzerinde Çarşamba günleri yayınlanmaya devam eden Kurşun adlı dizinin beş bölümü geride kalmış bir durumda.

 

Fox TV ekranları üzerinde Çarşamba günleri yayınlanmaya devam eden Kurşun adlı dizinin beş bölümü geride kalmış bir durumda. Dizi aslına fazlasıyla iddialı bir şekilde görülmeye başlamıştı ancak gelmiş olan reytingler hiç bir şekilde öyle olmadığını ifade ediyor.

Poyraz Karayel adlı diziden sonra ekrana tekrardan dönüş gerçekleştiren Burçin Terzioğlu, hayranlarını bu kararıyla fazlasıyla mutlu etmeyi başarmıştı. Fakat Leyla Devrim adlı karakterin hayranları açısından o kadar da sahiplenilmediği açık bir şekilde görülüyor.

Ünlü durumda bulunan oyuncu instagram hesabı üzerinden dişiliği ile birlikte güzelliğini sergilemiş olduğu çok özel bir paylaşımda bulundu. Hayranlarından bazıları da Kurşun adlı dizinin düşük bir şekilde devam eden reytinglerine bir göndermede bulunarak, dizinin final yapma konusundaki ihtimalinden çok fazla korktuklarını ifade eden yorumlarda bulundu.

”Fazlasıyla etkileyici bir durumda ve fazlasıyla değişik bir güzelliğin bulunuyor, fazlasıyla da kaliteli bir kadınsın” ifadelerine yer vererek yorum yazan bir tane hayranı, pek çok takipçisinin de sözlerine tercüman olmuş bir durumda.

Güzelliğinden dolayı adeta göz doldurmuş olan Burçin Terzioğlu hayranlarının Kurşun adlı dizi içerisindeki Leyla Devrim karakterinin yerine halen Poyraz Karayel adlı dizi içerisindeki ”Ayşegül” ismiyle seslenmiş oldukları da dikkat çekmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.