Güvercin adlı dizinin reytingleri çok üzücü

Güvercin adlı dizinin reytingleri çok üzücü

34

Star TV ekranları üzerinde seyircilerle 24 Kasım Pazar gününde Güvercin adlı dizi ilk bölümüyle çok fazla beğeni kazanmıştı.

 

Star TV ekranları üzerinde seyircilerle 24 Kasım Pazar gününde Güvercin adlı dizi ilk bölümüyle çok fazla beğeni kazanmıştı. Fakat reyting ile alakalı sonuçlar bu durumun reytinglere çok fazla yansımamış olduğunu göstermekte.

Güvercin adlı dizi 4 tane reytingi bulmayı başaramadı ancak çok fazla yaklaşmış oldu.. Pazar gününde izleyicilerin tercih gerçekleştirebilmesi amacıyla pek çok farklı program yer alıyor ancak hafta içi olduğu kadar da çok izleyici bulunmuyor.

Güvercin adlı dizi aslında beklentilerin çok daha altında fazlasıyla kötü bir başlangıç gerçekleştirmiş olabilir ancak yükselme konusunda bir ihtimali de bulunuyor. Geçmiş olduğumuz akşam üzeri birinci bölümü ekrana gelmiş olan Güvercin adlı dizi Total’de bakıldığı zaman 3.72 reyting oranıyla 10., AB’de bakıldığı zaman 3.79 reyting oranıyla 7., ABC1’de bakıldığı zaman 3.69 reyting oranıyla 9. olmayı başardı.

Yapımcı koltuğunda Pastel Film şirketi ile birlikte Yaşar İrvül ve de Efe İrvül’ün yer aldığı bu dizinin fazlasıyla iddialı bir durumdaki oyuncu kadrosu da yer alıyor.

Almila Ada ile birlikte Mehmet Ali Nuroğlu, Nursel Köse, Menderes Samancılar, Toprak Sağlam, Devrim Saltoğlu, Gülen Kahraman Yıldır, Osman Albayrak, Genco Özak, Eslem Akar, Bülent Bilgiç, Işıl Dayıoğlu, İdil Memi, Berke Üsdiken, Sabri Memi, Sabri Memi, Gözde Fidan, Dilan Telkök, Enver Akbaş ve Tolga Pancaroğlu’nun yer almış olduğu Güvercin adlı dizinin ekibi ilk bölümü de beraber izlemiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.