Çukur reytinglerdeki iddiasını sürdürüyor

Çukur reytinglerdeki iddiasını sürdürüyor

41

Ay Yapım imzasına sahip olarak, Show TV kanalı üzerinde ekranlarda yer alan Çukur adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam karşımıza çıkan bölümü ters köşe sürprizlerinden dolayı çok heyecanlı anlar yaşatmış oldu.

 

Ay Yapım imzasına sahip olarak, Show TV kanalı üzerinde ekranlarda yer alan Çukur adlı dizinin geçmiş olduğumuz akşam karşımıza çıkan bölümü ters köşe sürprizlerinden dolayı çok heyecanlı anlar yaşatmış oldu. Azer – Yamaç arasında yer alan kapışmanın bütün hızıyla sürdüğü bölümün final sahnesi üzerinde Efsun’un kurtarmış olduğu Azer, bir defa daha Yamaç’ın karşısına çıkmış oldu.

Pazartesi günlerinin zirvesinde yer alan Çukur adlı dizinin geçtiğimiz akşam ekrana gelmiş olan bölümü içerisinde Çukurlular mahalleye gerçekleştirilecek bir tane saldırı için hazır bir durumdayken bu defa hiç bir şekilde beklememekte oldukları bir taraftan vuruldu. Mekanını alam konusunda istediği şahsın Çukur’un kızlarını almış olduğu bilgisine ulaşan Yamaç hızlı bir şekilde harekete geçmiş oldu; mekana ulaşan Yamaç’ın karşısına çıkmış olan sürpriz kişi de Azer’di. Çukur’un her bir tarafı alamayacak oluğunu ifade eden Azer’e, ”Her an her şey olması mümkün!” ifadeleriyle bir karşılık vermiş olan Yamaç’ın sözleri de çok fazla dikkat çekiciydi.

Çukur isimli popüler dizi, dün akşam üzeri paylaşılan yeni bölümü ile birlikte ABC1 20+ listesinde %10.14 seviyesindeki bir izlenme oranı, %22.38 seviyesinde izlenme payı ile birlikte AB üzerinde de %8.73 seviyesindeki bir izlenme oranı ile birlikte %21.03 seviyesindeki izlenme payı alırken Total’de bakıldığında ise %10.20 seviyesinde bir izlenme oranının yanı sıra, %23.77 seviyesindeki bir izlenme payı sayesinde büyün kategorilerde 1. olmayı başardı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.