Dizinin hayranları endişe içerisinde

Dizinin hayranları endişe içerisinde

37

TRT 1 ekranlarında salı günleri karşımıza çıkan Elimi Bırakma isimli dizinin final yapmasına çok az bir zaman kalmış durumda

 

TRT 1 ekranlarında salı günleri karşımıza çıkan Elimi Bırakma isimli dizinin final yapmasına çok az bir zaman kalmış durumda. 59. bölümüyle beraber veda edeceği açıklanan bu yapım üzerinde 26 Kasım Salı gününde ise 55. bölüm ekranlarda izleyicilerle buluştu.

Azra’nın hamile bir durumda bulunduğunun ortaya çıkmış olduğu son bölüm içerisinde izleyenler de bu gelişmeden fazlasıyla memnunlar.

Elimi Bırakma isimli dizi içerisinde o kadar çok gözyaşı dökmüş olan Azra’nın hamileliği söz konusu bu hikayeye de iyi gelmiş durumda. Diziyi takip edenler de bu durumdan fazlasıyla memnunlar.. Ancak herkesin aklında bir soru işareti bulunuyor. Azra’nın dökmüş olduğu bu mutluluk gözyaşlarının meydana gelecek bir olayla birlikte ortadan kaybolmasından korkmaya başlayan izleyenler; ”Nolur bundan böyle hastalık falan ortaya çıkmasın inşallah ben yanılmaktayım” ifadelerine yer vererek dizinin bundan böyle bir dram değil mutluluk saçmasının gerekli olduğunu ifade eden yorumlar yazdı..

Alina Boz ile birlikte Alp Narvuz’un başrollerini paylaşmış olduğu bu dizinin reytinglerinde sürekli olarak bir düşüş yaşandığından dolayı final kararı çıkmış idi.

24 Aralık tarihi içerisinde ekranlarda olacak 59. bölümle beraber Elimi Bırakma isimli dizi izleyicilerine veda etmiş olacak.
Pek çok dizi hayranı final kararı çıkmış olmasından rahatsız, dizinin daha sürmesi konusunda talepte bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.