İzleyiciler reklam stratejisinden dolayı deliye döndü

İzleyiciler reklam stratejisinden dolayı deliye döndü

40

Kuruluş Osman isimli dizi aslında fazlasıyla güçlü bir yapım olarak öne çıkıyor. Arkasında ise fazlasıyla büyük bir emek olduğu biliniyor.

 

Kuruluş Osman isimli dizi aslında fazlasıyla güçlü bir yapım olarak öne çıkıyor. Arkasında ise fazlasıyla büyük bir emek olduğu biliniyor. Riva içerisinde meydana gelen platoda çekimi gerçekleştirilen diziyle ilgili olarak fazlasıyla ciddi bütçeler de kullanılmaya devam ediyor. Mehmet Bozdağ imzasına sahip olan bu özel proje, Atv ekranları üzerinde sadece 2 bölümü yayınlanmış olmasına karşın daha şimdiden milyonları arkasından sürüklemeye başlamış oldu.

İlk bölüm içerisinde fazla eleştiri alsa da ikinci bölüm üzerinde izleyenler Burak Özçivit’e daha fazla ısınmaya başladı. Fakat diziye yönelik olarak fazlasıyla ciddi eleştiriler de yükselmeye başlamış bir durumda. Bu söz konusu eleştirilerin odak noktası üzerinde de yayıncı kanallardan ATV yer alıyor.

Kuruluş Osman isimli dizi içerisindeki reklam stratejisiye beraber adeta ekran başında yer alan izleyicileri deliye çeviren ATV, aşırı bir şekilde reklam yayınlamakla suçlanmakta.

Sosyal medya üzerinde eleştiriler başlamış bir durumda. Dizi hayranlarından bir tanesi de şu detaya dikkat çekmiş oldu; ”Atv kanalı Kuruluş Osman isimli dizi başladığından veri alt ile birlikte yan kenarlara koymuş olduğu reklam nerdeyse 60 taneyi buldu. Her bir tanesi de 1 dakika ile birlikte 30 saniyeyi bulmuş oluyor. Bizler burada dizi mi izleyeceğiz yoksa reklamları ezber mi yapmaya çalışıyoruz? Diziden bu reklamlardan dolayı soğutacaksınız. Biliyoruz televizyon kanalları reklamdan kazanıyor, ancak bu kadar olması da çok fazla.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.