Savaşçı ekibi mutlu

Savaşçı ekibi mutlu

49

Fox TV ekranlarında 4. sezonuyla devam eden Savaşçı isimli dizi, çok büyük bir beğeniyle birlikte izleyicilerle bululuyor.

 

Fox TV ekranlarında 4. sezonuyla devam eden Savaşçı isimli dizi, çok büyük bir beğeniyle birlikte izleyicilerle bululuyor. Berk Oktay ile birlikte Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman ve Gayet Turgut Evin’in başrollerini paylaştığı Savaşçı adlı dizide bir tane başrol oyuncusu ayrılmış olacak. Bu ayrılacak kişi de Müjde Uzman olarak açıklanmış durumda. Tayini çıkacağı belirtilen Funda Turaç’ın gidişinden dolayı kadroda yer alan kadın sayısı da azalmış bir durumda bulunacak.

Dizi içerisinde Gaye Turgut Evin, Teğmen Çiğdem Ülgen isimli karakterle yer alıyor. Saha üzerinde Kılıç Timi’nin elemanlarından bir tanesi olarak öne çıkan Çiğdem adlı karaktere başarılı bir şekilde can veren oyuncu, arazi üzerindeki zorlu sahneler üzerinde de boy göstermeye devam ediyor.

Savaşçı isimli dizi içerisinde yer aldığından dolayı fazlasıyla mutlu olduğunu açık bir şekilde ifade eden bir paylaşımda bulunan Evin, ”İyi ki Savaşçı” şeklindeki bir notla duygularını açmış oldu.

Ünlü durumda bulunan oyuncu ayrıca şu şekilde bir yazı da paylaştı; ”İnsan sevmekte olduğu işi yapar ise gece gündüz hiç bir şekilde fark etmez, ne denli yorulmuş olsa da mutlu bir şekilde yastığa başını koyabilir. Bizler gece gündüz saatler boyunca sabahlayarak çalışmaktayız, bazen soğuk bir hava bazen dağlar ile birlikte tepeler ancak o Pazar günü varya Savaşçı dizisinin gecesi, izleme esnasında ne bir yorgunluk kalmakta, ne ise soğuk. Sadece tek bir şey var o ise iyi ki ile birlikte şükür..”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.