Ekip eğlenceli bir kutlama yaptı

Ekip eğlenceli bir kutlama yaptı

130

Son dönemlerin en başarılı yapımları arasında yer alan Mucize Doktor isimli dizi, elde etmiş olduğu harika reytingler sayesinde çok fazla dikkat çekmeyi de sürdürmekte.

 

Son dönemlerin en başarılı yapımları arasında yer alan Mucize Doktor isimli dizi, elde etmiş olduğu harika reytingler sayesinde çok fazla dikkat çekmeyi de sürdürmekte. Karşımıza çıktığı ilk bölümünden 28 kasım Perşembe gününde ekranlarda yer alan 12. bölüme dek sürekli olarak yüksek seviyede reytingler almayı başaran popüler dizi, bütün kategoriler içerisinde de birincilik elde edip ulaşması çok zor bir rekorun da sahibi olmayı başardı.

Bu söz konusu büyük başarıyı kutlayabilmek amacıyla da dizi ekibi bir aradaydı. Yapılmasını MF Yapım şirketinin üstlenmiş olduğu, Perşembe günlerinde en fazla izlenmekte olan ”Mucize Doktor” isimli dizinin ekibi, geçmiş olduğumuz akşam üzeri oyuncuların katılımlarıyla beraber reyting konusundaki başarıyı kutlamış oldu.

Oyuncular ile birlikte FOX yöneticileri ve ayrıca bütün dizi ekibinin katılmış olduğu yemekli gece esnasında çok keyifli anlar yaşanmış oldu.

Taner Ölmez ile birlikte Sinem Ünsal, Onur Tuna, Özge Özder, Hazal Türesan, Hayal Köseoğlu, Fırat Altunmeşe, Korhan Herduran, Bihter Dinçel ve ayrıca Merve Bulut’un katılmış olduğu bu yemek esnasında, oyuncular hep beraber bir fotoğraf çektirmeyi de hiç bir şekilde ihmal etmiş değil.

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın yapmış olduğu, senaryo kısmında Pınar Bulut ile birlikte Onur Koralp’in yer aldığı, reyting konusunda rekorlar kısmayı sürdüren ”Mucize Doktor” isimli dizi, her Perşembe günü saatler 20:00’yi gösterirken yeni bölümü ile beraber FOX kanalında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.