Sevgili Geçmiş adlı dizide yolunda gitmeyen bir şeyler var

Sevgili Geçmiş adlı dizide yolunda gitmeyen bir şeyler var

32

Star TV ekranları üzerinde Cuma günü yayınlanmaya devam eden Sevgili Geçmiş adlı dizinin reytingleri beklenenlerden daha da uzakta..

 

Star TV ekranları üzerinde Cuma günü yayınlanmaya devam eden Sevgili Geçmiş adlı dizinin reytingleri beklenenlerden daha da uzakta.. Fazlasıyla iyi bir kadroyla karşımıza çıkan bu dizinin hikayesi de aslında çok ilgi çekici durumda bulunmasına karşın talep edilen reytingler gelmediğinden dolayı değişiklikler de arka arkaya gelmiş oldu

Emre Kınay ile birlikte Sevda Erginci, Ece Uslu, Burak Çelik, Melis Sezen, Özge Özacar, Seçkin Özdemir ve de Elifcan Ongurlar’ın başrolunda bulunduğu dizi içerisinde geçmiş olduğumuz hafta senarist konusunda bir değişiklik açıklanmıştı. Funda Alp’ten alındığı açıklanan bu senaryo, Gül Abus’a devir edilmiş idi.

İkinci bir değişik hamlesi daha gelmiş durumda. TV100 kanalında yer alan Birsen Altuntaş tarafından yapılmış olan habere bakılırsa yönetmen olarak görevli bulunan Aydın Bulut, bu görevini Osman Kaya’ya bırakmış bir durumda.

Emre Kınay tarafından kötü bir adam rolünün çizilmiş olduğu Sevgili Geçmiş adlı dizi üzerindeki performansına karşın dijital üzerinde milyonlara ulaşabilmesi de geçmiş olduğumuz günler içerisinde gündeme gelmeye başlamıştı.

Emre Kınay bu düşük seviyede yer alan reytinglere karşın dijital platform üzerinde yer alan izlenme oranlarının yüksek olduğuna bir göndermede bulunup, tv üzerinde yer alan reyting ölçümlerinin sağlıklı bir durumda bulunmadığı şeklinde bir yorum yapmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.