Arka Sokaklar birinciliği yakaladı

Arka Sokaklar birinciliği yakaladı

38

14. sezonu ile birlikte ekran macerasına hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte olan Arka Sokaklar isimli popüler dizi, geçmiş olduğumuz sezonlar içerisinde Cuma günleri birinciliğin abonesi olmuş bir durumdaydı.

 

14. sezonu ile birlikte ekran macerasına hiç bir şekilde ara vermeden devam etmekte olan Arka Sokaklar isimli popüler dizi, geçmiş olduğumuz sezonlar içerisinde Cuma günleri birinciliğin abonesi olmuş bir durumdaydı.. Fakat Hercai isimli dizinin çok büyük bir ilgi görmeye başlaması ve onun haricinde Fox Ana Haber programının da çok büyük bir atak yapmasından sonra birinciliği çok uzun bir zamandan beri elde etmeyi başaramıyordu.

29 Kasım Cuma gününde karşımıza çıkmış olan 533. bölümüyle birlikte Arka Sokaklar isimli popüler durumdaki dizi, totalde 1.lik koltuğuna oturmuş oldu. 2. sıra içerisinde Hercai isimli dizi ve üçüncü sırada ise Fox Ana Haber bülteni yer almış oldu.

Bu söz konusu gelişme ise Arka Sokaklar isimli dizi ekibini fazlasıyla mutlu etmiş bir durumda. Uzun haftalardan sonra gelmiş olan birincilik aslında çok fazla dikkat çekici bir durumdaydı. Arka Sokaklar isimli popüler durumdaki dizi, Tüm kişiler içerisinde %9,14 seviyesindeki reytingin yanı sıra %20,60 seviyesindeki bir izlenme payı da alıp günün en fazla izlenen yapımı olarak öne çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.