Azize isimli dizide her şey karışıyor

Azize isimli dizide her şey karışıyor

47

Kanal D ekranları üzerinde ilk iki tane bölümü paylaşılmış olan Azize isimli dizi, reyting konusundaki sonuçlarıyla çok fazla da umut vermemiş oldu.

 

Kanal D ekranları üzerinde ilk iki tane bölümü paylaşılmış olan Azize isimli dizi, reyting konusundaki sonuçlarıyla çok fazla da umut vermemiş oldu. Birinci bölümü 4 tane reytingin alt kısmında sonuçlar elde etmiş olmasıyla herkesi çok fazla şaşırtmış olan Azize isimli dizi, 2. paylaşılan bölümü ile birlikte de tekrar benzer oranları elde etmiş oldu. Azize isimli diziye bu reyting oranları aslında yeterli bir durumda mı bu hiç bir şekilde bilinmez, ancak Kanal D isimli yayın platformunun asıl hedefinin daha üst seviyede bulunduğu da net.

Azize isimli dizi, Star TV kanalında yayınlanmakta ola Çocuk adlı dizinin reytinginden dahi çok geride yer almakta.. Bunun böyle olması ise Kanal D açısından çok fazla rahatız edici bir durumdadır. Bu denli iddialı bir kadronun yanı sıra bu kadar büyük bir emek karşılığında elde edilmiş olan bu reyting beklentilerden çok daha az bir durumda oldu.

4 Aralık Çarşamba gününde karşımıza çıkacak olan 3. bölüm ise çok büyük bir önem arz ediyor. Bakalım söz konusu bu dizi reyting yükseltmeyi başarabilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.