ATV’nin kararı şoke etti

ATV'nin kararı şoke etti

36

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde ATV ekranları üzerinde başlayan ve aniden fenomen olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi, başarılı bir durumdaki performansını 2. sezon içerisinde de sürdürüyor.

 

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde ATV ekranları üzerinde başlayan ve aniden fenomen olmayı başaran Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi, başarılı bir durumdaki performansını 2. sezon içerisinde de sürdürüyor. Şu zamana dek 50 bölümü paylaşılmış olan söz konusu yapım kemik bir izleyici kitlesine hitap etmeye başladı ve başarılı bir durumdaki yapımlar arasında yer almakta.

Adana ili içerisinde çekimleri yapılmaya devam edilen bu dizide Vahide Perçin ile birlikte Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve ayrıca Kerem Alışık başrollerde bulunuyor.. Söz konusu bu dizinin 51. bölümüyle alakalı ATV kanalının almış olduğu kararı da çok büyük bir tepki çekmiş oldu.

Ocak ayı içerisinde bazı dizilerin yeni bölümlerine ara verilebilmesi durumu bu sene de yaşanıyor olacak. Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi de bu durumdan nasibini alanlar arasında.

Diziye ait 51. yeni bölümü 16 Ocak Perşembe gününde paylaşılmış olacak. Dizilerinden tam tamına 2 haftalık bir zaman için ayrı kalacağı açıklanan Bir Zamanlar Çukurova isimli dizinin hayranları çok uzun bir zaman beklemek durumunda kalmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.