Demet Özdemir’e hayran olanlar çok üzülecek

Demet Özdemir'e hayran olanlar çok üzülecek

23

TV8 ekranları üzerinde 25 Aralık tarihinde ilk bölümü ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkmış olan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ adlı dizi çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı.

 

TV8 ekranları üzerinde 25 Aralık tarihinde ilk bölümü ile birlikte izleyicilerin karşısına çıkmış olan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ adlı dizi çok büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. Demet Özdemir ile birlikte İbrahim Çelikkol’un başrollerinde bulunduğu söz konusu dizi içerisinde, 2 tane ünlü ve ismin uyumları ise çok iyi bulunarak övgüler almıştı.

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ isimli dizi ilk bölümüyle çok fazla sevilmiş oldu ancak izleyiciler açısından kötü bir haber TV8
kanalından geldi. Söz konusu bu dizi, 1 Ocak Çarşamba günü ile birlikte 8 Ocak Çarşamba gününde ekranlardaki yerini alamamış olacak.

2 hafta boyunca ara verdiği açıklanan diziye hayran olanlar ise yeni bölümden önce bayağı bir zaman beklemek durumunda kalmış olacak. TV8 kanalından yapılmış olan duyuru üzerinde ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ isimli dizinin 2. bölümünün ise 15 Ocak Çarşamba gününde izleyicilerle buluşacak olduğu ifade edildi.

Bu arada diziyle ilgili olarak çok daha fazla sevindirecek bir gelişme daha meydana geldi. TV8 kanalının patronu olan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye isimli programın yılbaşı özel bölümünde yeni diziden söz etti ve ayrıca çok fazla övdü.

Ilıcalı, söz konusu bu dizinin almış olduğu reyting sonuçlarının da fazlasıyla iyi gelmiş olduğunu ve memnun olduklarını açık bir şekilde belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.