Hande Erçel’den çok büyük bir karar

Hande Erçel'den çok büyük bir karar

27

Ünlü oyunculardan biri olan Hande Erçel, sosyal medya üzerinde yaratmış olduğu büyük etkiyi ekrana taşımayı başaramıyor.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Hande Erçel, sosyal medya üzerinde yaratmış olduğu büyük etkiyi ekrana taşımayı başaramıyor. Instagram platformu üzerinde 11.5 milyon taneden çok kişinin takip etmekte olduğu Erçel, son başlamış olduğu dizilerinin reytinge yenilerek yayından kalkmasını bir türlü engelleyebilmiş değil.

Hande Erçel’e hayran olanlar güzel durumdaki oyuncuyu sosyal medya üzerinde çılgın bir şekilde takip etmekte ancak iş ekranda dizi izlemeye geldiği zaman yalnız bırakmakta. Güneşin Kızları isimli dizi içerisindeki Selin karakteriyle çok büyük bir çıkış yapamayı başaran oyuncu, Aşk Laftan Anlamaz isimli yapımla da kendini ispat etmiş bir durumdaydı.

Fakat son dizileri içerisinde çok büyük sıkıntılar yaşamaya başladı. Siyah İnci isimli dizi, eleştiriler almaya başladığı farklı bir yapımdı ve kısa zamanlı oldu. Halka isimli yapımda kendisini buldu ancak bu defa da söz konusu dizi 1 sezonu aşmayı başaramadı. Azize adlı dizide tüm yük omuzlarına yüklenmiş oldu, başarılı bir şekilde performansta göstermişti ancak reytinglerde mevcut durumdaki beklentilerin daha altında kalmış oldu.

Erçel’in sosyal medya üzerinde yer alan gücünü ekrana çekebilme projesi şeklinde de görülmeye başlanan Azize adlı yapımın gelmiş olduğu nokta, Erçel’in sosyal medya üzerinde yer alan gücünün ekrana çekilmesiyle alakalı düşüncesinin de hatalı olduğunu bir defa daha göstermiş bulundu.

Hande Erçel’in ise bunun sonrasında kentisine yapılan projeleri kabul etme konusunda daha temkinli davranacak olduğu ortaya çıkmış durumda. Bir zaman boyunca yüzünü dinlendirme kararı alan oyuncu, dizilerin yanı sıra filmler üzerinde de yer almama kararı almış durumda. Yüzünün ekranlarda çok çabuk eskimesinden çekinmekte olan ünlü oyuncu, tekliflerle çok fazla da ilgilenmemekte.

Erçel’in aynı zamanda sevgilisi Murat Dalkılıç’la birlikte ‘‘Dollyphant’’ isimli çizgi film projesine yoğunlaşacak olduğu ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.